“Прикарпатська весна”: обласна філармонія проведе масштабний фестиваль

 Сьогодні, 10 березня, в Івано-Франківську анонсували проведення фестивалю професійного музичного мистецтва “Прикарпатська весна – 2020”.

Він проходитиме в обласній філармонії імені Іри Маланюк із 15 по 26 березня. Протягом цих днів зі сцени лунатиме абсолютно різна музика – від італійського бароко до творів молодих українських композиторів.

“Ми відкриваємо 80-й ювілейний концертний сезон. Це унікальна подія з багатьох причин – зокрема, тому, що ми цьогоріч запрошуємо найрізноманітніші колективи. Лунатиме сучасна камерна музика – це непростий, але цікавий жанр. Ми розширюємо рамки “Прикарпатської весни”, і крім того, наш ансамбль “Бревіс” проведе всеукраїнський тур”, – розповів Василь Тимків, директор обласної філармонії.

Одним з учасників фестивалю стане Клаус Бауер – диригент із Німеччини. Він диригуватиме академічним симфонічним оркестром, який виконає музику Бетговена. Ще до Франківська приїдуть академічний ансамбль пісні і танцю “Поділля” з Вінниці, а також гості з Хмельницького – “Modern Chamber Music”.

Крім того, академічний камерний оркестр “Harmonia Nobile” спільно з Івано-Франківським національним академічним гуцульським ансамблем пісні і танцю “Гуцулія” виконають “Коронаційну месу” Моцарта.

“Я колись зустрів у Франкфурті Юрія Андруховича, і він мені розказав про маленьке місто десь у Карпатах, де живуть інтелігенти. І я подумав – треба сюди колись приїхати. І приїхав до Франківська. Але я навіть не уявляв, що тут є такий оркестр. У Німеччині зараз всюди грають Бетговена, і виникла ідея зіграти його музику в Івано-Франківську. Це будуть твори молодого Бетговена, героїчні мотиви”, – додав диригент Клаус Бауер.

Нагадаємо, акторка Франківського драмтеатру отримала звання “Заслужена артистка України”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!