Прикарпатська волонтерка стала головою міської організації УГП

Відома франківська активістка та волонтерка Наталія Сербин була обрана по пост очільника міської організації Української Галицької партії.

сербин

Про це йдеться в дописі користувача Івана Петріва, в одній із прикарпатських груп в мережі Facebook. Він пише що таке рішення було прийнято в суботу, під час зборів Фракнівської міської організації УГП.

“Великі зміни в Івано-Франківську
Наша Франківська організація обрала нового очільника. Тепер головою міської організації УГП є Наталя Сербин. Таке рішення було прийнято під час зборів Франківської міської організації УГП, які відбулися у суботу. Наталя є дуже непересічною людиною для Івано-Франківська. Детальніше про неї – читайте вже незабаром.”, – написав Іван Петрів.

В свою чергу, новообрана очільниця політичної партії розповіла про те, які цілі ставить перед собою УГП, та яким чином вони будуть їх досягати.

“Основна робота міської організації нашої партії в Івано-Франківську буде скерована на залучення нових активних членів. Думаю, за прикладом львівських колег, ми визначимо тематичні напрями задля втілення різного плану ініціатив у місті. Вже запрошуємо до себе активних небайдужих людей, які готові працювати у команді”, – розповіла Наталя.

Нагадаємо, що Наталія СЕРБИН: «Наявну систему влади треба руйнувати».

1212

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!