Прикарпатська журналістка Оксана Кваснишин пройшла шостий курс хіміотерапії

Журналістка Оксана Кваснишин бореться з раком, в Івано-Франківську небайдужі допомагають зібрати кошти на її лікування, організовуючи мистецькі проекти та благодійні зустрічі.

Нещодавно Оксана пройшла шостий курс хіміотерапії. Про це вона сама повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Вибачте, я на деякий час пропала. Виною цьому були технічні причини (я успішно угробила телефон, а з ним і інтернет) та фізичний стан. Ми подолали шосту хімію. Наступна процедура – 2 жовтня. Чи було зле? Так, дуже. Те, що я пролежала пластом майже усі два тижні було найлегшим із пережитого. Але вкотре зрозуміла, як це важливо мати підтримку рідних і друзів. Різні бувають ситуації і я розумію тих людей, які повертаються спиною. Мені ще пощастило. Знаю із досвіду: на таку ситуацію по-різному реагують діти, батьки, чоловік, друзі. Хтось кидається на допомогу, а хтось іде з сім’ї. Хтось мобілізує себе і тебе, а дехто шарахається, коли хочеш обійняти. Перестають дзвонити, заходити, обходять стороною. Пригадую, мій чоловік на початку, після дзвінка якогось «знахаря-доброзичливця», був у ступорі. Той радив триматись подалі дружини, спалити чи викинути її речі, бо «рак заразний», – пише журналістка.

Вона щиро дякує всім на підтримку і допомогу.

«Біда – це серйозна перевірка. Стрес, біль, плач, розпач витримає не кожен. Але Бог посилає нових друзів і нові знайомства. Дякую всім, хто увесь цей важкий час зі мною. Вибачте за те, що інколи запізно відповідаю. Ваша небайдужість, милосердя і людяність рятують мені життя. Без Бога і без вас усіх я ніщо», – додає Оксана Кваснишин.

Реквізити для допомоги:

– гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксана Кваснишин

– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera

Онлайн сервіси для збору коштів:

https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn

(Знімає 7,9% з отримувача + 0,3с за переказ)

https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn (Знімає з отримувача 3%)

PayPal okrasulya28@gmail.com – Oksana Krasulya (з позначкою “на лікування Оксани Кваснишин”)

А також переслати кошти Oksana Krasulya через фейсбук-повідомлення (лише для жителів США).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!