Прикарпатські аграрії скаржаться на погане фінансування

 • Сьогодні, 6 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

  Депутати заслухали інформацію по обласному бюджету на 2020 рік, розмір якого становитиме майже 3 мільярди гривень. Таке зменшення порівняно з минулорічними 8 мільярдами пов’язано із перерозподілом субвенцій, якими відтепер займатиметься Мінсоцполітики напряму.

  “Аграріям нема коли їздити до області і клянчити гроші. Але сільське господарство в бюджеті враховано слабо, як завжди. Нічого нового не буде і в 2020 році. Розмір сплачених нами податків є значним, тож хотілося б більше коштів на підтримку фермерства”, – сказав голова комісії Іван Приймак, який також є директором приватного підприємства-агрофірми «Вільхівці».

  Депутати погодили проєкт бюджету на 2020-й рік, після чого перейшли до інших питань. Так, Роман Гурський, начальник головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, розповів, що планується посилити перевірки продуктів харчування в області. Особливу увагу приділять школам і садочкам.

  Окрім того, члени комісії погодили розподіл мисливських угідь між громадськими та мисливськими організаціям.

  Читайте до теми: Яка заробітна плата в Івано-Франківській області та де взяти гроші?

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!