Прикарпатські актори виступили проти російського медійного контенту

 • В мережі активно поширюють відеозвернення івано-франківських акторів, які протестують проти присутності держави-агресора в українському медіа просторі.

  Франківські актори Галина Баранкевич, Роман Луцький, Надія Левченко, Олеся Пасічняк, Андрій Кирильчук, Олексій Гнатковський та Ольга Комановська декламували вірші російських класиків.

  В кінці відео народний артист України та режисер Ростислав Держипільський сказав, що українські актори поважають надбання російської культури, саме тому, політика не може стояти на заваді культурному збагаченню будь-якого народу.

  Проте, за словами артиста, в наш час, коли наші найкращі сини гинуть від рук російського агресора, вони категорично проти російського медіа контенту на просторах України.

  “Ми проти розвитку російської кіноіндустрі, проти популяризації, присутності в українських ефірах низькопробної музичної російської попси”, – наголосив Держипільський.

  Тому, прикарпатські актори підтримують бойкот російського контенту в Україні. Окремий меседж було  направено до всіх гілок влади в країні.

  “Коли ви займаєте такі високі посади, ви мислите стратегічно про майбутнє України, чи вас цікавлять тільки сьогоденні девіденди”, – закінчив Ростислав Держипільський.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!