Прикарпатські депутати не погодились віддати Кадобнянське родовище компанії WOG

 • Сьогодні, 20 жовтня, відбулось засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

  Одним із питань порядку денного стало погодження надання в користування Кадобнянського родовища з метою видобутку нафти і газу. Воно знаходиться на межі Калуського та Долинського районів.

  “Мова йде про продаж дозволу на користування надрами через аукціон”, – розповів Андрій Пліхтяк, заступник начальника управління екології та природних ресурсів.

  Як стало відомо, цей аукціон ініціювало приватне підприємство “Прикарпаткомплект”. Депутати заявили, що нічого не знають про цю фірму, тож не можуть підтримати це рішення. Комісія проголосувала “проти”.

  Згідно з даними аналітичної системи “YouControl”, ця компанія була зареєстрована у 2005 році Веронікою Яворською та Олександром Гавриловим. Її статутний капітал – 8 мільйонів гривень, а основний вид діяльності – переробка нафтопродуктів.

  А кінцевим бенефіціаром вказаний Андрій Амброзійович Ковач. Він же, за даними системи, контролює ТОВ “Прикарпатресурс”, БФ “ЗЦЕР”ЕГАН ЕДЕ” та ТзОВ “ВОГ Рітей”, пов’язане з компанією WOG.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!