Прикарпатські дорожники залили бетоном міст через річку Дністер (фото)

 • На Прикарпатті триває будівництво мосту через річку Дністер на межі Галицького та Калуського районів.

  Дорожники здійснюють бетонування монолітної залізобетонної накладної плити. Проєктом передбачено влаштування двох смуг руху, тротуарів, бар’єрного огородження, освітлення. Для запобігання викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище передбачена спеціальна очисна система для збору стічних вод, інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.  

  Будівництво мосту, що з’єднає села Старий Мартинів і Сівка Войнилівська, було розпочато в 1994 році та згодом припинено через відсутність фінансування. Діючий мостовий перехід має обмеження для руху великовагового транспорту.

  “Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області включила довгобуд до переліку проєктів капітального будівництва та через Укравтодор домоглася відновлення робіт. Проєкт розрахований на 2019-2020 роки”, – йдеться у повідомленні. 

  Філія «Мостобудівна експлуатаційна дільниця» ДП Івано-Франківський облавтодор» здійснила ремонт мостів у селах Милування та Рошнів на дорозі Снятин – Тязів, мосту в селі Пістинь на дорозі Татарів – Кам’янець-Подільський  та в селі Березівка на дорозі Івано-Франківськ – Надвірна.

  Нагадаємо, на Прикарпатті урочисто відкрили міст, який у 2008 році зруйнувала повінь.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!