Прикарпатські громади виконали план розвитку на 97% – один з кращих показників в Україні

 • Залучення інвестицій, а також відновлення інфраструктури в об’єднаних територіальних громадах є чи не основними завданням для Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. Про це інформує Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

  «97 відсотків Перспективного плану Івано-Франківської області вже покрито. Це один з кращих показників в Україні. І якщо говорити про якість наших громад, варто відзначити: усі ОТГ демонструють хороші результати свого розвитку. Громади залучають інвестиції, відновлюють інфраструктуру, сортують сміття, а також впроваджують заходи з енергоефективності», – каже виконавчий директор агенції Максим Чопей.

  Особливу увагу Максим Чопей приділив питанню налагодженню міжнародної співпраці.

  «Чимало громадських організацій і міжнародних фондів хочуть співпрацювати з нашими громадами. Нині оголошено ряд транскордонних проектів. Такі проекти – хороша нагода розпочати співпрацю з муніципалітетами держав ЄС», – додав він.

  Зі свого боку очільник Делятинської ОТГ Богдан Клим’юк відзначив, що завдяки децентралізації тільки за минулий рік його громаді вдалося залучити близько 20 млн гривень. Ці кошти спрямували на розвиток населених пунктів територіальної громади.

 • Нагадаємо, Села матимуть права: у Франківську розповіли, якою буде майбутня ОТГ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!