Прикарпатські легкоатлети-ветерани вибороли 12 призових місць на Чемпіонаті України

  • З 6 по 8 липня  у Дніпрі на стадіоні «Трудові резерви» відбувся чемпіонат України  з легкої атлетики серед ветеранів (осіб старше 30 років).    Цей стадіон наприкінці минулого року пройшов фундаментальну реконструкцію і отримав статус стадіону міжнародного класу. До речі, та сама організація, яка провела реконструкцію в Дніпрі, зараз працює на стадіоні університету нафти і газу в Івано-Франківську. Є надія, що скоро і наш обласний центр буде мати стадіон міжнародного класу.

    Змагання проходили в 42-х видах легкої атлетики. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів майже з усіх регіонів України, в тому числі збірні команди з Донецької та Луганської областей.

    Господарі постаралися перетворити ці перші всеукраїнські змагання на новому стадіоні у велике спортивне свято. І це їм в великій мірі вдалося.

  • Успішно виступили у Дніпрі  представники Прикарпаття. В загальному підсумку вони завоювали 12 призових місць. Чемпіонами України та призерами стали івано-франківці Іван Файчак, Василь Кричун, Володимир Іванов, Володимир Василюк, а також Марія Маковійчук із села Видинів Снятинського району. До речі, Марія ще встановила рекорд області з бігу на 400м. Обов’язки представника команди виконував Василь Кричун.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!