Прикарпатські лісівники передали на потреби ЗСУ три авто

 • Лісівники держлісгоспів передали військовим 68 єгерської бригади три спеціальні мобільні транспортні засоби. Один з них придбали лісівники Осмолодського лісгоспу.

  Про це повідомляють у пресслужбі Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  «Бригада, у якій служать 25 лісівників наших держпідприємств, потребувала авто високої прохідності для їзди бездоріжжям. Порадившись з командиром, свій вибір ми зупинили на багі. Це легкий, мобільний та швидкий транспортний засіб, що добре зарекомендував себе у військово-польових умовах. Вартість авто також досить прийнятна – 200 тисяч гривень», – розповідає Сергій Кокоць, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Олексій Фрик, директор Осмолодського лісгоспу додає, що швидкі та маневрові багі дають змогу успішно проводити розвідку та оперативно завдавати ударів по супротивнику.

  «Багі збирають з різних запчастин автомобілів ВАЗ. Завдяки цьому транспорт є простим в ремонті та обслуговуванні. Автомобіль може перевозити від двох осіб, крім того є можливість розмістити зброю та боєприпаси», – каже Олексій Фрик.

  Для Осмолодського лісгоспу це вже восьмий автомобіль, який працівники придбали для ЗСУ. 

  Читайте також: Прикарпатський майстер вирізав бензопилою найбільшу скульптуру в Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!