Прикарпатські мами разом із активістами готові боротися за справедливість

 • В Івано-Франківську відбувся захід громадських організацій “Мами Прикарпаття” та “Контроль”, де обговорювали важливі для франківців проблеми, шляхи їх вирішення та результати роботи громадських активістів.

  Однією з найголовніших проблем є те, що міська влада хоче передати приміщення “Молочної кухні” в руки приватних підприємців. Прикарпатські матері вимагають від влади відновити роботу закладу.

  Як стверджують “Мами Прикарпаття”, посягання на це приміщення здійснювалося постійно.

  x2HFSbFnblI

  “Під час моніторингу чистоти та якості харчування в 11-й школі найбільше обурювалися підприємці. Мовляв, хто нам дозволив і яке ми маємо право проводити перевірки?” – ділиться спогадами про тодішні події голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна.

  Незважаючи на протистояння, такі заходи дали свої результати: з 21-ї школи звільнився директор навчального закладу через невиконання своїх професійних обов’язків. Також  перевірки підштовхнули батьків до боротьби: за здорову і смачну їжу, за здоров’я, врешті-решт за правду.

  Mdq7xpF8qM8

  У франківських школах часто “практикують” продавати їжі школярам в “залізних мисках”, а гарячі страви перетворювати на холодні.

 • “Звичайно, ніхто не хоче конфліктувати зі школою, але що для вас важливіше: нерви чи здоров’я вашої дитини?” – підштовхнула до роздумів Мар’яна Вершиніна.

  Метою заходу було спонукати мам (взагалі, родини) не боятися відстоювати свою думку, боротися за правду та триматися разом. “Мами Прикарпаття” не збираються віддавати просто так приміщення “Молочної кухні” та запрошують долучитися до їхньої спільноти.

  Мар’яна Гнот

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!