Прикарпатські олімпійці відзначили незадовільну організацію ігор в Ріо-де-Жанейро

 • Сьогодні, 30 серпня, в Івано-Франківській Обласній державній адміністрації, відбулась зустріч з прикарпатськими спортсменами, які брали участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

  Троє представників Івано-Франківщини безпосередньо брали участь в Олімпійських іграх, одна була в запасі.

  «Хочу подякувати нашим олімпійцям, впевнений, що наступні ігри будуть ще більш результативними», – наголосив заступник голови обласної ради Сергій Басараб.

  Крім того, він висловив подяку тренерам спортсменів, за те, як вони підготували своїх вихованців до змагань.

  Андрій Квятковський, який змагався у вільній боротьбі, розповів, що в останньому спарингу з американцем, він був за крок до перемоги.

  «Організація самих ігор порівняно з Лондоном 2012 була гірша. В залі, де ми займалися, не було елементарного душу», – пояснив спортсмен.

  Двоє прикарпатських спортсменок вперше взяли участь в Олімпійських іграх, зокрема Вероніка Івасюк та Галина Облещук.

  Важкоатлетка Вероніка погодилась з Андрієм та зазначила, що рівень організації ігор був не на тому рівні, на який очікували.

  «Я посіла 13 місце, але це не моя межа. Звісно, я можу показати вищі результати», – запевнила спортсменка.

  Галина Облещук відзначила, що стадіон, де вона виступала, був практично пустий. Цього саме не вистачало під час змагань, підтримки трибун. «Ціни на квитки були завищенні, глядачів було дійсно мало», – розповіла вона.

  Тетяна Кіт, яка знаходилась в запасі, розповіла, що їй забракувало буквально трохи, щоб отримати ліцензію на ці ігри, але пропри все це неоціненний досвід для спортсменки.

  Тренери олімпійців в один голос говорили про те, що матеріальна база та забезпечення спортсменів зараз перебуває на неналежному рівні.

  Нагадаємо, коломиянка Вероніка Івасюк повернулась з Олімпійських ігор.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!