Прикарпатські поліцейські поїхали у службове відрядження на Донеччину

 • Традиційно такі ротації відбуваються кожних два місяці. Тож, вчора зведений загін прикарпатської поліції чисельністю 30 чоловік відбув у чергове відрядження, де замінять на службі у Маріуполі своїх колег. За цей час правоохоронці виконуватимуть поставленні завдання з охорони правопорядку та протидії злочинності на Сході країни.

  Підтримати правоохоронців прийшли рідні, знайомі, колеги та друзі.

  Поспілкувався з підлеглими і керівник обласної поліції Володимир Голубош, нагадавши про обов’язковість дотримання законності та дисципліни серед особового складу та особистої безпеки при виконанні службових завдань.
  Командиром загону призначено лейтенанта поліції Миколу Іванишина. Кожен із працівників має досвід служби на території операції об’єднаних сил.

  Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!