Прикарпатські поліцейські співпрацюватимуть з румунськими колегами

  • Минулого тижня прикарпатську поліцію відвідала румунська делегація поліції Марамуреш та Національна Асоціація воєнних кадрів у відставці та резерві МВС Румунії. Візит відбувся у рамках налагодження партнерських відносин для розвитку двосторонньої співпраці в правоохоронній сфері.

    Румунські колеги зустрілися з начальником Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимиром Голубошем та обговорили етапи подальшої співпраці, а також наголосили на важливості обміну досвідом між працівниками поліції обох країн.

    «Як і мої колеги, маю більше 20-ти років практичного досвіду, можу сказати, що робота в поліції кардинально змінилася – зараз поліція у своїй роботі орієнтується на потреби громадян, співпраця поліції та населення побудована на засадах партнерства. Готові переймати досвід іноземних колег», – наголосив Володимир Голубош.

    Також румунські колеги взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення четвертої річниці створення Національної поліції України, а також в урочистостях з нагоди випуску офіцерів поліції Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, побували у музеї Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

    До теми: Псевдополіцейські – на Прикарпатті розшукують шахраїв

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!