Прикарпатські поліцейські знайомили івано-франківських школярів зі своєю професією

Працівники ювенальної превенції, фахівці вибухотехнічної служби та поліцейські кінологи долучилися до профорієнтаційного заходу «Місто професій», який проводився в Івано-Франківській СШ№1.

Як і зазвичай на таких заходах, поліцейські професії були одними з найпопулярніших серед представлених і збирали біля своїх локацій чимало дітей.

Зокрема, ювенальні поліцейські розповідали про специфіку діяльності поліцейських служб та інформували про умови вступу до начальних закладів МВС.

Учні з захопленням спостерігали за майстер-класом кінологів зі службовими собаками, які демонстрували бездоганне виконання команд, шукали зброю та затримували умовного злочинця.

Не бракувало уваги й поліцейським-вибухотехнікам, які представили учасникам заходу муляжі різноманітних вибухових пристроїв і розповідали дітям про те, як їх розпізнати та діяти у разі виявленні вибухонебезпечних предметів.

Як зазначила начальник відділу ювенальної превенції обласного управління поліції Алла Бойчук, такі заходи дають можливість школярам, і передусім старшокласникам, більше довідатися про професію поліцейського, безпосередньо поспілкуватися з фахівцями та навіть цілком реально замислитися над вибором майбутнього фаху правоохоронця.

Нагадаємо: У Франківську діти допомогли патрульним затримати злодіїв (ФОТО)

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!