Прикарпатські правоохоронці повернулися зі зони АТО

  • У повному складі до колег і родин повернувся зведений загін працівників поліції Прикарпаття. Службове відрядження 50 бійців тривало півтора місяці, повідомляє Відділ управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області.

    Командир загону майор поліції Всеволод Андрусів відрапортував про належне виконання службових обов’язків у східному регіоні України. Прикарпатські правоохоронці брали участь у розкритті резонансних та особливо тяжких злочинів, в затриманні злочинців, які перебували в розшуку, чергували на блок-постах, залучалися до проведення комплексних оперативно-профілактичних відпрацювань окремих територій.

    Керівник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковник поліції Віктор Шкутов привітав щойно прибулих поліцейських зі щасливим поверненням та подякував за гідну службу.

    За високу професійну майстерність та сумлінну службу поліцейські заохочені грамотами. Крім того, на правоохоронців, що повернулися зі службового відрядження, чекає кількаденна відпустка, яку вони проведуть із родинами та близькими.

  • Нагадаємо, що прикарпатські податківці вирушили в зону АТО.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!