Прикарпатські правоохоронці за тиждень знайшли чотирьох дошкільнят без нагляду батьків

 Працівникам ювенальної превенції Прикарпаття нерідко доводиться розшукувати батьків маленьких знайд, у той час як безвідповідальні дорослі не переймаються місцем перебування своїх малолітніх синів чи дочок.

За те, що батьки не виконують своїх обов’язків щодо виховання дітей, їх притягують до адміністративної відповідальності.

Лише упродовж останнього тижня до поліції Прикарпаття надійшло 4 повідомлення про виявлення дітей-дошкільнят без догляду дорослих. Такі ситуації було зафіксовано, зокрема, в Івано-Франківську, Коломиї та Надвірній, а також на Косівщині.

“На щастя, у кожному випадку з дітьми не трапилося нічого лихого. Проте вже сам факт втрати контролю за дітьми свідчить про негаразди у сім’ї, а відтак потребу посилення уваги до батьків. Поліцейські щоразу ретельно вивчають причини та обставини, через які дитина опинилася на вулиці чи в іншому місці без нагляду дорослих та вживають відповідні заходи реагування для недопущення таких випадків на майбутнє”, – повідомляють у ювенальній превенції.

Поліцейські Івано-Франківщини наголошують: батькам, яким байдуже, де перебувають їх малолітні діти, загрожує адміністративна відповідальність за ст.184 Кодексу України про адміністративну відповідальність (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Водночас працівники поліції закликають краян: якщо ви помітили на вулиці малолітню дитину, яка загубилася чи з іншої причини перебуває без супроводу дорослих – допоможіть малюкові, повідомивши про такий факт поліцейських.

Нагадаємо, Поліція Франківщини знайшла трьох дітей, які зникли напередодні

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!