Прикарпатські школярі наполовину забезпечені підручниками

  • Відповідно до плану забезпечення підручниками загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська  надходить навчальна література для учнів 4-х та 7-х класів від 44% до 50%.

    книжки

    Як повідомляє прес-служба Управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, на сьогодні з видавництв не завезені підручники для учнів 4-х класів з предметів: «Літературне читання» – 6%, «Англійська мова» – 6%, «Математика» – 6% та для учнів 7-х класів: «Біологія» – 20%, «Географія» – 20%.

    У загальноосвітніх навчальних закладах  першочергового забезпечуються підручниками учні пільгових категорій із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких є учасниками АТО.

  • Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 16.01.2016р. № 1/9-21 «Про забезпечення підручниками учнів 4 та 7 класів ЗНЗ» керівники загальноосвітніх навчальних закладів несуть персональну відповідальність щодо першочергового забезпечення підручниками учнів пільгових категорій.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!