Прикарпатські спортсмени 13 разів виборювали медалі на європейських і світових чемпіонатах

 • Сьогодні, 11 листопада, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

  Орест Оклієвич, директор департаменту молоді і спорту ОДА, розповів про стан справ у спортивній сфері.

  “На Прикарпатті функціонує 42 дитячо-юнацькі спортивні школи, де навчається 17.3 тисячі дітей і підлітків. Також є дев’ять центрів розвитку фізичної культури. Ще 237 дітей займаються в особливому центрі для дітей з інвалідністю”, – навів статистику Орест Оклієвич.

  Також, за його словами, прикарпатські спортсмени 13 разів виборювали медалі на європейських і світових чемпіонатах.

  “Перерахуйте основні проблеми галузі, і на наступній сесії облради ми їх розглянемо”, – сказав голова ОДА Денис Шмигаль

  Орест Оклієвич на це сказав, що фінансування спорту на Прикарпатті цього року складає 215 мільйонів гривень. Цього не вистачає на нові споруди.

  “За роки незалежності у нас, крім пари стадіонів, не будували сучасної спортивної інфраструктури. Однак маю відзначити стадіон в ІФНТУНГ, який після реконструкції відповідатиме високим стандартам якості і зможе приймати чемпіонати. Також маємо надії на новий біатлонний комплекс. З трампліном у Ворохті, як ви знаєте, є велика проблема – але справа рухається вперед, і наступного року два трампліни отримають нове покриття”, – додав посадовець.

  До теми: У Франківську призер Чемпіонату світу з вільної боротьби розповів про свої спортивні перемоги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!