Прикарпатські спортсмени привезли перемоги зі спартакіади в Одесі

 • Минулого тижня, з 17 по 23 жовтня, юні боксери Івано-Франківщини змагалися в Одесі на Всеукраїнській спартакіаді школярів.

  Участь у змаганнях брали по десять боксерів з 20 областей України, які виступали у 13 вагових категоріях.

  Спортсмени з Івано-Франківської області представляли Долину, Надвірну, Івано-Франківськ та Коломию. Боксери посіли шість призових місць.

  “Спартакіада проходить раз на чотири роки, в Олімпійський рік. Спортсменам, які виступали в Одесі, по 15-16 років, тому теоретично серед них є ті, хто зможе виступати на наступних Олімпійських іграх”, – розказав тренер боксерів з Коломиї Тарас Степанюк.

  Мешканець Коломиї Ярослав Михалушко виборов першу сходинку у ваговій категорії 66 кг. Він достроково завершив три бої, а у фіналі у напруженому поєдинку переміг рішенням суддів.

  Окрім нього, призерами стало ще троє коломиян: Арсен Дмитрук виборов “срібло” у вазі 50 кг, Орест Мартинюк став третім у категорії 52 кг, а Артур Ващук отримав “бронзу” у 70 кг. Окрім того, треті сходинки посіли Тарас Гуменюк з Івано-Франківська (80 кг) та Вадим Хрущ з Долини (63 кг).

 • Такі виступи дозволили збірній Івано-Франківщини вперше посісти призову – третю сходинку на Всеукраїнській спартакіаді, пропустивши вперед лише команди з Дніпра та Києва.

  Читайте також: Франківські студенти-медики посіли перше місце з гирьового спорту

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!