Прикарпатські спортсмени в Ужгороді вибороли вісім золотих медалей

 • З 5 по 7 жовтня в Ужгороді проходив Кубок України з тхеквондо серед дорослих. Змагання відбувалися з чотирьох розділів: спаринг, формальні вправи, спецтехніка і тест сили в особистому і командному заліку.

  Спортсмени Івано-Франківської області виступила успішно і вибороли 8 золотих, 5 срібних і 6 бронзових медалей, повідомляють на сторінці департаменту молодіжної політики та спорту у соціальній мережі.

  Так, переможцями Кубку України стали:
  Жінки:

  – Діана Шкварок – 50 кг.

  – Анастасія Авраменко  – 56 кг.

  – Каріна Перхулин – 75 кг, тест сили.

  Чоловіки:

  – Віталій Соловей – 57 кг, та спец.техніка.

  – Марко Бойчук – 70 кг.

  – Данило Демчишин – + 85 кг.

  За підсумками виступів Івано-Франківська область зайняла перше загально-командне місце, друге –  м. Київ і третє – Харківська область.

  Читайте також: 72-річний франківець пробіг міжнародний марафон у Білій ЦерквіÐ¡Ð²Ñ–тлина від Департамент молодіжної політики та спорту.Світлина від Департамент молодіжної політики та спорту.Світлина від Департамент молодіжної політики та спорту.Світлина від Департамент молодіжної політики та спорту.Світлина від Департамент молодіжної політики та спорту.Світлина від Департамент молодіжної політики та спорту.Світлина від Департамент молодіжної політики та спорту.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!