Прикарпатські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті світу із самбо

• Перший день змагань у сербському місті Новий Сад, де стартував чемпіонат світу із самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, приніс українцям 10 нагород, три з яких вибороли прикарпатські спортсмени.

Про це розповів старший тренер молодіжної збірної команди України зі самбо Андрій Микитин, інформує “Суспільне“.

“Сьогодні триває другий день змагань, закінчують боротьбу юніори. Буквально п’ять хвилин тому оголосили, що у віковій категорії серед юніорів ми зайняли друге командне місце серед 38 держав”, – розповів Андрій Микитин.

Михайло Свідрак став чемпіоном світу у ваговій категорії 82 кг, який провів три поєдинки. Вже втретє чемпіонкою світу стала Алла Бегеба у ваговій категорії 52 кг, яка перемогла чемпіонку з Росії. Срібло завоював Юрій Яремчук у вазі до 57 кг.

Тренуються спортсмени під керівництвом Заслуженого тренера України, старшого тренера національної збірної команди України серед юніорок із самбо – Євгенія Боднарука та старшого тренера національної збірної команди України серед дівчат із самбо Андрія Микитина.

Нагадаємо, прикарпатка отримала посвідчення майстра спорту міжнародного класу.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!