Прикарпатські студенти здобули нагороди на всеукраїнських змаганнях

 • Двоє студентів Івано-Франківського національного медичного університету і фахового медичного коледжу нещодавно здобули медалі на чемпіонатах України з таеквондо ІТФ і легкої атлетики.

  Про це йдеться на сайті Івано-Франківського національного медичного університету.

  Першокурсниця стоматологічного факультету Анна Молофій здобула одразу три медалі на чемпіонаті України з таеквондо ІТФ, який відбувся в “Буковелі”. Дівчина стала чемпіонкою в категорії дорослі жінки, чорні пояси до 56 кг, та в категорії “традиційний спаринг” серед дорослих жінок. А в категорії формальні вправи серед дорослих посіла третє місце.

  Як розповідає Анна Молофій, вона володіє чорним поясом I дану відносно недавно, з грудня. Займається з перервами п’ять років. Це були її перші змагання серед дорослих, тож удвічі приємно було одразу показати такий хороший результат. Тренується дівчина під керівництвом відомих івано-франківських наставників, Заслужених тренерів України Олега і Катерини Соловей.

  Студент другого курсу фахового медичного коледжу ІФНМУ (спеціальність “Стоматологія ортопедична”) Андрій Петришин взяв участь у чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу. Відбувалися змагання у Вінниці. У бігу на 4 км він фінішував шостим, а в естафеті 4х1000 м разом з трьома своїми напарниками прибіг третім. Він представляв збірну команду Івано-Франківської області.

  Андрій Петришин займається легкою атлетикою вже п’ять років. Тренується під керівництвом Миколи Богоносюка. Студент каже, що спорт допоміг йому в житті.

 • “Заняття легкою атлетикою мене дисциплінували, — розповідає Андрій Петришин. — Часом важко поєднувати тренування і заняття, але якщо правильно розподіляти свій час, то все цілком можливо”.

  “Вітаємо наших студентів і бажаємо нових досягнень у спорті і навчанні! А тим, хто хоче покращити своє здоров’я, нагадуємо, що в університеті ви можете займатися спортом у чудовому спортивному комплексі кафедри фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії (вул. Целевича, 34)”, – підсумовують у дописі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!