Прикарпатські управлінці показали кращі результати на Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець»

Нещодавно оприлюднили результати ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У числі кращих опинились і краяни.

Так, переможницею у номінації «Кращий спеціаліст» визнано Дімбровську Ірину Василівну – головного спеціалісат відділу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку, торгівлі і туризму Косівської РДА (перше місце), а лауреатом конкурсу у номінації «Кращий керівник» став Труханівський Юрій Михайлович – начальник відділу транспорту та зв’язку управління інфраструктури та організаційно-кадрової роботи департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА (четверте місце), повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Варто додати, що у третьому, заключному етапі конкурсу, який проходив у м. Києві, брали участь державні службовці Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету міністрів України, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади: у номінації «Кращий керівник» – 23 учасники, у номінації «Кращий спеціаліст» – 24.

Конкурсними випробовуваннями для службовців стала ділова гра окремо для номінацій «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст», самопрезентації конкурсантів, представлення власних творчих робіт. За результатами випробовувань оргкомітетом визначені переможці та лауреати конкурсу, урочисте нагородження яких відбудеться у грудні цього року.

Читайте також: Католицька школа в Івано-Франківську стала кращою приватною школою України

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!