Прикарпатські волонтери можуть взяти участь в конкурсі “Благодійна Україна”

 • На Прикарпатті стартує регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна-2015». З цього приводу у середу, 16 грудня, у готелі «Станіславів» відбулася прес-конференція організаторів заходу.

  Конкурс «Благодійне Прикарпаття» є регіональним етапом Національного конкурсу «Благодійна Україна» – єдиного загальнонаціонального проекту з пошуку та відзначення кращих благодійників та найбільш ефективних доброчинних ініціатив. Конкурс заснований у 2012 році Асоціацією благодійників України. У перші роки регіональні конкурси «Благодійна Україна» проходили у трьох областях – Одеській, Херсонській та Львівській, у 2014 році до цього кола доєдналися Житомирщина, Буковина і Запорізький край, а у 2015 році конкурс приймають Вінницька та Івано-Франківська області, а також Бердичівський район Житомирської області.

  Наразі вже сформовані регіональні керівні органи конкурсу «Благодійне Прикарпаття». Голова Регіонального оргкомітету – Віталій Сабан, керівник Благодійного фонду «Ти-Ангел». Натомість головою регіональної Наглядової ради обрано Марію Серденько, виконуючу обов’язки директора Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей – голова наглядової ради. Також у Прикарпатському регіональному етапі конкурсу сформована медіа-рада. Регіональна конкурсна комісія також сформована. Її очолює Алла Шевченко, заступник директора школи-інтернат, громадський активіст.

  Участь у конкурсі беруть доброчинні організації, соціально відповідальний бізнес та фізичні особи-благодійники, які базуються і здійснюють свою діяльність в Івано-Франківській області.

  Заявки встановленої форми подаються виключно в електронному вигляді на адреси: info@tyanhel.org.ua та konkurs.blago@gmail.com. Форму конкурсної заявки можна отримати, надіславши запит на вказані електронні адреси, або на офіційному сайті конкурсу http://blagoukraine.org/.

  Останній термін подання заявок – 14 лютого 2016 року. Після цього розпочне роботу Регіональна конкурсна комісія. Дату й місце проведення церемонії нагородження переможців конкурсу «Благодійне Прикарпаття»  повідомлять додатково.

  Цікаво, що всі заявки, що надходять з областей, де організовується регіональний конкурс, братимуть участь і в регіональному, і у національному конкурсі «Благодійна Україна». Так, заявки від благодійників Івано-Франківщини, – незалежно від того, надійдуть вони на адресу регіонального чи національного оргкомітету, – спочатку візьмуть участь у конкурсі «Благодійне Прикарпаття», а потім будуть розглянуті конкурсною комісією на загальнонаціональному рівні.

  Організатори запрошують благодійників з Івано-Франківської області представити українському суспільству свої добрі справи і взяти участь у конкурсі. Нагадаємо, Національний конкурс «Благодійна Україна – 2015» стартував 16 вересня 2015 року. У конкурсі можуть брати участь благодійники та волонтери, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2015 року.

  12348166_1009103099148377_7189114819116371829_n (1)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!