Прикарпатські ювенальні поліцейські за рік розшукали 50 безвісти зниклих дітей

Сьогодні, 25 травня, світова спільнота відзначає Міжнародний день зниклих дітей. На Івано-Франківщині поліцейські розшукали усіх дітей, повідомлення про зникнення яких надійшли від початку цього року.

Для розшуку зниклих завжди оперативно створюються спільні групи, до складу яких входять представники ювенальної превенції, карного розшуку, кінологи, патрульні та загалом всі підрозділи.

«Діти, опинившись на вулиці, в будь-який момент можуть потрапити до рук зловмисників. Тому розшук зниклих для нас в пріоритеті», – зазначає начальниця ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківської області Алла Бойчук.

Поліцейські у кожній ситуації з’ясовують причини, які спонукали дітей до втечі з дому. Серед найпоширеніших – сімейно-побутові умови, схильність підлітків до бродягування, непорозуміння з однолітками, але найчастіше діти у такий спосіб намагаються розв’язати проблему конфліктів у сімейному середовищі. Тому превентивна робота – один із найдієвіших методів запобігання зникненню дітей.

Зважаючи на обставини та мотиви, які підштовхнули дитину на такий вчинок, поліцейські приймають виважене рішення про доцільність повернення утікачів додому чи їх тимчасове поміщення до спеціальних установ.

Нагадаємо, на Прикарпатті розшукали підлітка, який пішов з дому

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!