Прикарпатській студентці вручили премію Кабінету міністрів України

 • Днями в Києві відбулося урочисте вручення премії Кабінету міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, звертаючись до представників переможців конкурсу на початку урочистої зустрічі, зазначив: “Ви є справжніми лідерами, які ведуть за собою і роблять свій внесок у розбудову нашої держави. У різних сферах, у різний час ви хочете бути корисними для своєї країни, і в кожної людини це викликає і повагу, і довіру”. Володимир Гройсман наголосив, що цього року Уряд збільшив розмір премії до 50 тис. грн, що підкреслює визнання важливості і необхідності внеску молоді для держави у сьогоднішній складний час.

  Глава Уряду привітав лауреатів із перемогою та подякував молоді за лідерство і досягнуті успіхи. Диплом, нагрудний знак та премію Кабінету міністрів України з рук Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана отримала також студентка III-го курсу педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Катерина Красна, яка стала одним із переможців конкурсу.

  Нагадаємо, що беручи участь у конкурсі як співорганізатор національно-патріотичної молодіжної військової програми «Карпатський Легіон», студентка Катерина Красна представила у своїй роботі розробку методику виховання учнівської молоді у військово-польових умовах.

  Зі словами вдячності та щирих побажань до молодих активістів звернувся і міністр молоді та спорту Ігор Жданов. “Пишаюся, що у нас є така надзвичайно талановита й відповідальна молодь”, – зазначив міністр та наголосив, що всі 18 переможців достойні нагороди.

  Після отриманих державних нагород всі лауреати та гості були урочисто запрошені на парламентські слухання на тему «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді».

 • Нагадаємо, 11 прикарпатців удостоїлися державних нагород

  80 81_-1 c_680_500_16777215_00_images_2016_lustopad_0311_5_82

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!