Прикарпатського підприємця оштрафували на майже 400 тисяч гривень за неоформлених робітників

 • Рішенням суду апеляційної інстанції підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин.

  У ході проведеного інспекційного відвідування в одному із районів області у фізичної особи-підприємця, що займається промисловою обробкою деревини.  Група інспекторів праці виявила порушення ч.3 ст.24 КЗпП України в частині допуску трьох працівників до роботи без належного оформлення із ними трудових відносин.

  За це порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області на фізичну особу-підприємця винесено постанову, якою накладено штраф у розмірі 375 570 гривень.

  Не погодившись з рішенням, фізична особа-підприємець звернувся з адміністративним позовом до суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

  За результатами розгляду адміністративної справи Восьмий апеляційний адміністративний суд дійшов висновку, що фізичною особою-підприємцем було допущено порушення вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України.

  Нагадаємо, франківське підприємство заплатить більше мільйона гривень штрафу за неоформлених працівників.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!