Прикарпатському інспектору ДСНС світить десять років тюрми

За непритягнення підприємця до адміністративної відповідальності старший лейтенант вимагав від нього неправомірну вигоду в розмірі 300 доларів США.

5 січня, працівники регіонального Управління захисту економіки (УЗЕ) Нацполіції України спільно з СБУ та військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону затримали інспектора місцевого відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій в момент одержання грошей.

Протягом грудня 2015 року провідний інспектор одного з МВ УДСНС в Івано-Франківській області вимагав від підприємця гроші, заявивши, що в разі “сплати” 300 доларів США посадовець не притягне його до адміністративної відповідальності за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних виробів. Крім того, за вказану суму працівник ДСНС обіцяв посприяти у виготовленні та видачі дозволу на законну торгівлю піротехнікою.

Так, 5 січня під час отримання визначеної старшим лейтенантом служби цивільного захисту суми неправомірної вигоди його було затримано. Працівники УЗЕ вилучили у зловмисника грошові кошти у сумі 300 доларів США.

25-річного провідного інспектора затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

PM223image002 PM928image001

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!