Прикарпатських освітян, які працюють для розвитку спорту, відзначили нагородами

  • Сьогодні, 5 жовтня,  з нагоди свят Дня фізичної культури та спорту України, Міжнародного Дня студентського спорту, Дня вчителя під керівництвом заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Євгена Фербея були підведені підсумки з розвитку фізичного виховання в закладах освіти Прикарпаття у 2019-2020 роках.

    У рамках цієї події нагородили кращих працівники цієї галузі грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради та відзнаками комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

    “Івано-Франківщина багата на таланти, зокрема й у спортивній галузі. Наше завдання дати можливість у якісних умовах розвиватися як молодим, так і досвідченим спортсменам. Прикарпаття, в найближчому майбутньому, окрім туристичного, духовного і культурного магніту, має шанс стати ще й спортивним краєм.  Найважливіші у цьому – викладачі, тренери, керівники закладів освіти, які безпосередньо працюють з дітьми й досягають відпровідних результатів”, – сказав Євген Фербей.

    Також він зазначив, що ці здобутки можливі ще й завдяки  тим спортивним об’єктам, які вже відремонтовані або ще реконструюються.

  • Читайте також: Прикарпатець переміг на міжнародних змаганнях зі стрибків із трампліна

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!