Прикарпатських письменників запрошують брати участь у конкурсі

 • Прикарпатським авторам, видавцям, виготовлювачам та розповсюджувачам видавничої продукції пропонують взяти участь у конкурсі.

  Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації оголошує конкурс на визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за кошти обласного бюджету у 2019 році.

  Початок прийому заявок 4 березня. Конкурсні пропозиції приймаються упродовж 30 календарних днів за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 469.

  Телефон для довідок  (0342) 75-80-16.

 • З більш детальною інформацією про необхідні документи та умови конкурсу можна ознайомитися на сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації в рубриці «Книговидання» за посиланням: http://www.if.gov.ua/news/44817

  Про те, як проходив конкурс минулого року читайте у матеріалі: Франко, Петросаняк і Процюк: які книги не підтримає цьогоріч Івано-Франківська облрада

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!