Прикарпатських школярів вчать захищати свої споживацькі права

 • Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за сприянням Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, а також органів місцевого самоврядування, започаткувало та реалізує проєкт «Година споживчих знань для школярів».

  Проєкт передбачає ознайомлювальний курс, що спрямований на підвищення рівня освіти та поінформованості дітей шкільного віку щодо споживчих прав та механізмів їх захисту. Його метою є формування у старшокласників розуміння понять «споживач», «електронна комерція», «рекламні хитрощі», «безпечна продукція», вміння аналізувати права та обов’язки споживачів, застосовувати механізми їх захисту, розповідають у Держспоживслужбі.

  Такі інформаційні заходи проводитимуться у визначених 80-ти опорних школах області протягом IV кварталу 2019 року та I – II кварталів 2020 року. Наразі спеціалісти Держпродспоживслужби вже відвідали 11 шкіл.

  Фахівці сподіваються, що така ініціатива сприятиме створенню умов для впровадження і розвитку споживчої освіти всіх рівнів та підвищення рівня споживчої грамотності населення.

  До теми: «Якість харчування в освітніх закладах Івано-Франківська зросла», – Ігор Максимчук

 • Фото – ілюстративне.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!