Прикарпатських спортсменів нагородили грошовими преміями

 • Сьогодні, 24 грудня, в Івано-Франківську обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія вручення грошових сертифікатів спортсменам та їх тренерам за здобуті високі спортивні результати на змаганнях міжнародного рівня.

  Вручили нагороди голова обласної ради Олександр Сич та заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей. Вони привітали спортсменів та їх тренерів із вагомими здобутками та побажали тріумфальних перемог на змаганнях.

  У зв’язку з пандемією коронавірусу чимало міжнародних змагань відмінили. Однак, незважаючи на це, прикарпатські спортсмени все ж здобули призові місця на різноманітних чемпіонатах та гідно представили нашу область на спортивних п’єдесталах.

  «Перемога прикарпатців на змаганнях міжнародного рівня – це поєднання титанічної сили, таланту та знань як спортсменів, так і їх тренерів, – підкреслив Євген Фербей. – Серед нагороджених є дуже юні переможці світових чемпіонатів. Саме їхні досягнення є прикладом як для професіоналів, так і для тих, хто лише стає на шлях спорту».

  Слід додати, що грошовими сертифікатами на суму 30 тисяч гривень нагородили спортсменів Павла Волуйкевича та Юлію Шуляр, Василя Ткачука та Ярину Костюк по п’ять та дві тисячі гривень відповідно. Окрім того, нагородили й тренерів, які підготували спортсменів до участі у змаганнях.

 • Також за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Прикарпатті, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя від дня народження медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» відзначили заступницю директора Івано-Франківської школи вищої професійної майстерності Марію Демедюк.

  Читайте також: Обласною премією імені Патріарха Романюка та Митрополита Шептицького нагородили прикарпатців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!