Прикарпатський богатир розповів про аферу колишнього керівника спорту області

 • Прикарпатський богатир, а заразом заступника директора Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Назар Павлів розповів про аферу екс-начальника управління молоді і спорту Івано-Франківської ОДА Мирослава Карабіна.

  Зі слів Назара Павліва, Карабін у 2010 році забрав з Ворохтянських трамплінів нове покриття і перевіз його на Верховинські трампліни, де у той час балотувався від “Партії регіонів”.

  “Згідно документа від 16.09.2010 року з Ворохтянських трамплінів було забране НОВЕ покриття і перевезене на Верховинські трампліни…і саме на той округ де в той час активно тривала передвиборна агітація кандидата в депутати від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Карабіна М.Є. (це видно на фото з газети!)
  Спеціальне покриття для трамплінів у Ворохтянських дітей та інших спортсменів забралось на основі ось такого офіційного (брехливого) документу де керівник спорту області Карабін М.Є. давав зобов’язання що на наступний рік (2011 р.) для Ворохтянських трамплінів БУДЕ ПРИДБАНО ТАКЕ Ж ПОКРИТТЯ !”, – пише Павлів на своїй сторінці у Facebook.

  Втім нове покриття на трамплінах Ворохти так і не з’явилось.

  “Тому спортивна громадськість хоче знати:
  1) чому будучи начальником обласного управління спорту аж до червня 2014 року і будучи депутатом обласної ради аж до жовтня 2015 року (яким став завдяки піару на афері з покриттям для трамплінів) так і не закупив «таке ж покриття» для Ворохтянської спортивної школи як зобов’язувався в листі-документі?
  2) чому за таке ШАХРАЙСТВО дотепер не покарано такого керівника, який методом ОБМАНУ забрав у Ворхтянської спортшколи спецпокриття для трамплінів?
  3) коли спецпокриття буде повернуто на Ворохтянські трампліни?”, – запитує Павлів.

 • Читайте також: Мирослава Карабіна не призначили на посаду директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

  павілв1 павілв11 павілв111

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!