Прикарпатський футбольний клуб зазнав нищівної поразки в 1/8 фіналу Кубка України (ВІДЕО)

• Сьогодні, 31 жовтня, завершилися ще два поєдинки 1/8 фіналу Кубка України, повідомляє УНІАН.

“Дніпро-1”, на виїзді впевнено обіграв друголіговий “Калуш”. Дніпровський клуб вирішив всі питання ще в першому таймі. Підопічні Михайленка відкрили рахунок на екваторі першого тайму. Мигунов результативно пробив на 22-й хвилині. Через 10 хвилин подвоїв рахунок 18-річний Олександр Назаренко, а довершив розгром господарів Куліш, який відзначився на 41-й хвилині. У другому таймі команди голів не забивали. Як наслідок, ФК Калуш поступився “Дніпро-1” з рахунком 0:3.

В іншому матчі ігрового дня, “Гірник” з Кривого Рогу, що представляє другу лігу, в рідних стінах мінімально програв ФК “Львів”.

У підсумку “Дніпро-1” та ФК “Львів” вийшли у чвертьфінал Кубка України.

Зверніть увагу: Поліція Прикарпаття просить впізнати вбиту жінку (ФОТО 18+)