Прикарпатський професор Богдан Губаль представив Україну на конгресі мистецтв в Угорщині

Професор кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв, заслужений діяч мистецтв України Богдан Губаль представив Україну на Третьому міжнародному пленарному засіданні конгресу митців, що нещодавно відбувся у місті Ніредьгаза (Угорщина).

Як повідомили у прес-службі ОДА, конгрес проходив у формі художнього пленеру із назвою «Ніредьгаза: обриси міста».

Митці з України, Румунії, Словаччини, Угорщини та Німеччини мали змогу обмінятися досвідом, познайомитися з художньою технікою, яка використовується сьогодні в європейській культурі, поділитися власними секретами майстерності та продемонструвати здобутки своєї культури.

На пленері, який тривав впродовж двох тижнів, Богдан Губаль створив нову колекцію робіт, об’єднаних тематикою з історії Угорщини. Вона складалася з восьми творів, виконаних у техніці пастель.

Підсумком роботи пленарного засідання конгресу митців стала виставка робіт у престижному виставковому центрі Міхалі Ваци. Малярство та графіка пленеристів поповнили колекцію картин музею мистецтв Ніредьгази. Дві мистецькі роботи професора Богдана Губаля відібрали для національної колекції м.Ніредьгаза.

Читайте також: В Івано-Франківську презентували книгу “Галісія-Україна. Гармонія сердець”.

????????????????????????????????????

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!