В Україні школяр проситиме Ілона Маска, щоб той взяв його у політ на Марс

 • Під час акції польоту 97-річного сотенного УПА Мирослава Симчича над Карпатами, 13-річний Антон Лампік звернеться до Ілона Маска, щоб той записав його у команду, яка здійснить подорож на Марс.

  Про це “Суспільному” повідомив організатор польоту, голова правління ГО “Меморіал” імені Василя Стуса Роман Гунда.

  14 серпня, у день героїчного бою, з аеропорту Коломиї здійметься літак RV-10, з якого сотенний УПА Мирослав Симчич погляне на присілок Рушір, де відбувся бій під його керуванням.

  Як повідомив Роман Гунда, на цій акції буде звернення юного льотчика, 13-річного Антона Лампіка до Ілона Маска про те, що він хоче взяти участь у майбутньому польоті на Марс.

  У свої 13 років хлопець вже вміє літати на двох видах літаків, тому проситиме Ілона Маска і Президента США, щоб вони надали йому можливість прибути до Америки і брати участь у підготовці до цього польоту.

  Також у рамках польоту 97-річного сотенного УПА над Карпатами оголосять про присвоєння Прикарпатській дитячо-юнацькій асоціації малої авіації почесного звання Мирослава Симчича.

  Нагадаємо, відомий у світі медик із прикарпатським корінням Микола Корпан запланував дещо масштабне і унікальне – такий собі виклик смерті.

  Люди, які згодяться на участь у його проєкті, на сотню років поринуть у летаргічний сон, аби потім прокинутися і жити далі. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!