Прикарпатський університет увійшов у ТОП-10 вишів України

 • У рейтингу UniRank University Ranking Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника цього року посів 9 місце.

  Попереду лише чотири київські, один харківський, два львівських та сумський університети. Рейтинг українських університетів у 2024 році складено зі 192 закладів вищої освіти, повідомляють в університеті.

  Рейтинг UniRank University Ranking – це міжнародний неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність університетів світу у вебпросторі.

  Рейтинг вишів розробляє Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

  За визначенням UniRank, мета рейтингу полягає в тому, щоб створити неакадемічну таблицю рейтингу найкращих українських університетів на основі дійсних, неупереджених і незалежних джерел веб-аналітики, а не даними, що надані самими університетами.

  Для розрахунку позиції в рейтингу застосовується особливий алгоритм, заснований на незалежних показниках, зібраних і оброблених з авторитетних вебджерел.

  Ознайомитися з повним рейтингом можна тут.

  До теми: В Івано-Франківську депутати проголосували проти об’єднання вищих навчальних закладів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!