Прикарпатці хочуть перекрити дорогу через сміття, яке не вивозять

 • Сміття, яке виявили на земельній ділянці 26 березня у селі Герині на Прикарпатті, досі не вивезли. 

  За фактом забруднення земельної ділянки поліція відкрила кримінальне провадження. Старший слідчий Долинського відділення поліції Богдан Дяків повідомив, що зараз триває повторна експертиза щодо наявності шкідливих речовин, пише UA: Карпати.

  Лабораторні дослідження води у селі показали присутність шкідливих речовин: з 11 криниць, у яких відібрали проби, – тільки у трьох вода придатна до вживання. Решта забруднена.

  Власники земельної ділянки зі сміттям – сім’я Криховецьких. Сільський голова Герині Віктор Макара просив Криховецьких самотужки вивезти відходи – вони відмовилися. Натомість запропонували позбутися сміття за рахунок сільського бюджету. Оскільки забруднена земельна ділянка приватизована, сільрада за це не братиметься. Та й вивозити нема куди  – Болехівський полігон сміттєзвалище не приймає, в Долині теж відмовилися.

  Роман Марінець, який живе за 50 метрів від ділянки, де зберігається сміття, і в якого загинуло 29 сімей бджіл у травні, повідомив, що записався на прийом до голови облдержадіміністрації: 

  “Ми зараз збиратимемо підписи, і якщо рішення не ухвалять, – перекриємо дорогу міжнародного значення”, – попередив він.

  Детальніше про ситуацію читайте у статті Посеред села – могильник для “львівського сміття”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!