Прикарпатці презентували туристичний бренд Ворохти

 • В управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації повідомили, що днями презентували туристичний бренд Ворохти.

  Над створенням стратегії бренду працювала Агенція туристичних ініціатив спільно із робочою групою, підприємцями та активними місцевими жителями, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  За основу логотипу розробники взяли вказівник, який символізує форму лижі, а кольорова гамма та ромбічні символи запозичені із візерунків гуцульських килимів.

  Гасло теж має історичне підґрунття: “воно пов’язане з історичним минулим та легендою про походження назви селища. Використавши діалектичне слово “Скочимо” (яке є в широкому вжитку ворохтян), а також пов’язавши його із стрибками з трампліна, отримали слоган: “Скочимо до Ворохти”, – повідомляє Ворохтянська селищна рада.

  Окрім того, брендарі презентували “тотемну” містичну та комічну тварину Ворохти, яку назвали Ворохатий. Її планується використовувати у вигляді стікерів, смайликів, наліпок а також з промоційними цілями.

 • Читайте також: у Ворохті оновлюють вуличне освітлення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!