Прикарпатці все більше боргують за газ

 • Від початку опалювального сезону заборгованість побутових клієнтів ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ” зросла на 16% та становить станом на початок листопада 589,814 млн грн.

  Про це йдеться на сторінці компанії.

  Компанія звертається до споживачів із проханням не порушувати договірні зобов’язання та вчасно, до 25 числа кожного місяця, сплачувати за отриманий газ.

  Саме вчасна оплата за отриману послугу є запорукою стабільного проходження опалювального сезону в непростих умовах, що склалися сьогодні на світовому ринку газу.

  Щодо неплатників, котрі свідомо маючи фінансову можливість не сплачують за спожитий газ компанією будуть вчинятися наступні дії:

  • примусове стягнення заборгованості в судовому порядку; що своєю чергою приведе до покладення на клієнта витрат зі сплати судового збору (мінімальна сума якого у 2021 році у позовному провадженні становить 2270,00 грн та стягнення органом виконання судових рішень суми виконавчого збору в розмірі 10% від загальної суми, стягнутої з боржника судом
  • подання інформації про наявну заборгованість до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для вжиття заходів з припинення надання субсидії (у разі її призначення).

  У дописі йдеться про те, що ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ” завжди готове зробити крок назустріч клієнту і допомогти не накопичувати борги. Споживачі, які не мають змоги погасити заборгованість одним платежем, можуть укласти договір реструктуризації та погасити накопичені борги рівними частинами протягом визначеного договором часу.

 • Нагадуємо, що зручно оплатити за спожитий газ, безпечно проводити розрахунки, переглядати історію платежів і контролювати зарахування оплати на рахунок можна за допомогою онлайн сервісів:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • мобільний додаток 104 Mobile (Android) і 104 Mobile Light (iOS);
  • Viber-бот 7104ua, Facebook-бот 7104ua і Telegram-бот 7104ua.
  • У найбільших населених пунктах області працюють регіональні відділення компанії. 

  До теми: через аварію у Франківську 350 квартир без газу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!