Прикарпатці замовили через пошту 259 освячених пасок

 • 259 посилок з освяченою паскою замовили прикарпатці до Великодніх свят через послугу “Безпечний Великдень” від “Укрпошти”.

  Замовити паску онлайн можна було на сайті або, зателефонувавши на гарячу лінію “Укрпошти” до вечора 12-го квітня. Далі їх доставляли у відділення, а звідти листоноші – за адресою.

  “Зараз в нас перед Пасхою така нова послуга – клієнти замовляють по Інтернету, і ми доставляємо. Ще небагато, бо не знають. Я доставила уже шість пасочок. Дівчата наші теж, але не дуже багато, бо тільки почалася така послуга”, – розповідає листоноша Валентина Лазорик, передає Суспільне.Карпати.

  Паска поштою: прикарпатці замовили 259 посилок великодньої випічки

  Юлія Чікель – одна із тих, хто замовив паску на сайті “Укрпошти”. Придбала шість. Розповідає, що віддасть усі малозабезпеченим сім’ям

  “Займаємося благодійністю і взяли на період карантину малозабезпеченим сім’ям. Вирішили їм такі освячені паски привести. Це така досить хороша послуга, тому що вона допомагає людям, які не мають можливості мінімально вийти з дому”, – розповідає Юлія Чікель.

  Ірина Стефінин , начальниця 14-го відділення “Укрпошти” в Івано-Франківську розповідає, що цьогоріч у них було 12 пасок. Їх вже доставили клієнтам. Листоноші, які цим займаються одягають, звичайно, і маски і рукавички.

  Заступник директора Івано-Франківської дирекції АТ “Укрпошти” Тарас Біжик розповідає, що паски доставляли безкоштовно. Каже, що клієнти оплачували тільки за випічку.

  “Наразі на Івано-Франківську дирекцію прийшло 259 посилок з пасками. Більшу частину з них вже роздали клієнтам. Ми взялися за це, аби люди залишалися вдома, тобто на карантині. Щоб менше виходили на вулицю, щоб була можливість відзначати це свято без жодних проблем”, – каже Тарас Біжик.

  Нагадаємо, стало відомо, де прикарпатці зможуть дивитися святкові богослужіння на Великдень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!