Прикарпатці завоювали медалі на чемпіонаті України з флет-треку

• Цими днями на стадіоні навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони у Львові завершився фінальний етап чемпіонату України з флет-треку.

У мотоциклетних перегонах взяли участь 12 гонщиків з Івано-Франківської та Львівської областей, пише sport.if.ua.

Зокрема, у класі “МХ2” (об’єм двигуна 150 куб.см.2-тактні та 175-250 куб.см. 4-тактні), переможцем став Віктор Пестрак з Львівщини, а прикарпатський гонщик Сергій Приймачук посів третє місце.

Натомість, в класі “OPEN” (об’єм двигуна 250-500 куб.см. 2-тактні та 175-650 куб.см. 4-тактні) абсолютним переможцем став франківець Дмитро Грималюк, який випередив двох львівських мотоциклістів. Натомість, в командному заліку всі призові місця розподіли між собою команди, що представляли  Львівську область.