Прикарпатці зможуть дистанційно оплатити житлово-комунальні послуги

 • В департаменті розвитку громад, територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА розповіли про новий механізм дистанційної оплати за комунальні послуги.

  Відповідно до постанови Кабінету міністрів «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» від 8 квітня 2020 року в Україні запровадили експериментальний проєкт щодо формування навичок та популяризації дистанційної оплати житлово-комунальних послуг серед одержувачів пенсій та грошової допомоги. Вони можуть дистанційно платити за комуналку.

  Для перерахування коштів з банківського рахунку на рахунки об’єднанням та виконавцям послуг за спожиті житлово-комунальні послуги потрібно буде зареєструватися у системі дистанційного обслуговування або звернутися на «гарячу» телефонну лінію уповноваженого банку і надати інформацію про себе для проведення ідентифікації особи уповноваженим банком.

  Він після проведення ідентифікації особи одержувача отримує від нього інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, які він бажає оплатити дистанційно, та необхідні дані для проведення оплати послуг з його рахунків.

  Крім того, одержувачі, які не мають доступу до дистанційної оплати житлово-комунальних послуг через системи дистанційного обслуговування уповноважених банків, мають можливість оплатити послуги  через АТ «Укрпошта» під час доставки пенсії та грошової допомоги додому або на замовлення одержувача, у тому числі засобами телефонного зв’язку.

  Нагадаємо, половина франківців не сплатили за воду, – Івано-Франківськводоекотехпром

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!