Прикарпатців кличуть на “Забіг у вишиванках”

 • Із нагоди Дня Незалежності, 24 серпня, в Івано-Франківську проведуть “Забіг у вишиванках”.

  Учасники забігу стартуватимуть о 10:00 з Вічевого майдану, пише “Галицький кореспондент”.

  Бігуни мають на вибір дистанції 2 км та 10. Також будуть дитячі дистанції — 50 м/300 м, а з малечею до шести років можуть бігти батьки.

  “Захід насправді є дуже потужним. Це всеукраїнська ініціатива, до якої вже вдруге долучився і Франківськ. Цього року ми добавили ще дистанцію в 10 км, адже бігунів стає все більше. Кожен учасник сплачує реєстраційний внесок й отримує бігову вишиванку. Це свято не так про спорт, як про емоції, посмішки людей. На цьому забігу ми продемонструємо єдність і патріотизм”, — розповідає Неля Непорадна, українська бігунка та тренерка.

  Метою такого пробігу є популяризація здорового способу життя, розширення мережі бігунів-любителів, об’єднання різних спортивних спільнот Івано-Франківська та розширення дружніх зв’язків між ними.

  “Цей захід є важливим, він несе як спортивну, так і культурну лінію. Кажуть, щоб бути спортивним і красивим треба бігати. А я ще думаю, що нам треба бігати у вишиванках, бо вони є кодом нашої нації”, — ділиться Костянтин Лисейко, заступник начальника Управління спорту Івано-Франківської ОДА.

  До пакету учасника “Забігу у вишиванках” входять: Стартовий номер учасника змагань; Футболка-вишиванка; Медаль учасника змагань, яку вручатимуть на фініші; Питна вода, квас, печиво; Подарунки від спонсорів; Знімки від найкращих фотографів.

  Після забігу відбудеться нагородження переможців.

 • На дистанції 2 кілометри: чоловіки (абсолютна категорія) — 1-3 місце — кубок; жінки (абсолютна категорія) — 1-3 місце — кубок.

  Нагородження учасників 10-кілометрової дистанції: чоловіки (абсолютна категорія) — 1-3 місце — кубок, подарунки від партнерів; жінки (абсолютна категорія) — 1-3 місце — кубок, подарунки від партнерів.

  На фініші дистанції дитячих забігів всіх учасників нагородять подарунками від партнерів.

  Читайте також:  Франківців у вишиванках безкоштовно возитимуть у громадському транспорті на День Незалежності

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!