Прикарпатців попереджають про сальмонелу у курятині з Європи

 • Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів.

  Зокрема, щодо виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis у заморожених курячих ніжках, що експортувались з Польщі до країн-членів ЄС. Після цього зазначену продукцію переробили на м’ясо механічного обвалювання (виробник: Cedrob S.A., Ciechanów; відправник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Plonsk) та надіслали до України (отримувач: ТОВ «Аркада Фінанс», вул. Журналістів, 13, м. Дніпро, 49023).

  Також виявили атропін та скополамін у кукурудзяному попкорні, що експортувався з Іспанії (виробник: Liven S. A., Sant Cugat Del Valles) до України (отримувач: ТОВ «Київ Бізнес Рус», вул. Корабельна, 6, м. Київ, 04080).

  Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та/або обігу та у строк не більше двох робочих днів.

  До теми: На Франківщині зросли ціни на продукти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!