Прикарпатців запрошують на навчання у військовий інститут

 • Розташований у столиці України Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут – потужний навчальний заклад, який складається з 3-х факультетів і 15-х кафедр, Наукового центру зв’язку та інформатизації та Військового коледжу сержантського складу (м. Полтава).

  ВІТІ – міжвидовий військовий навчальний заклад, який розташований в історичному центрі Києва на Печерських пагорбах та має славетні традиції та своїх видатних вихованців.

  Багато випускників інституту стали провідними військовими фахівцями та генералами.

  Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут – єдиний навчальний заклад України, який готує військових зв’язківців як для Збройних Сил України (Сухопутні Війська, Військово-Повітряні Сили та Військово-Морські Сили, Сили Спеціальних Операцій, Десантно-Штурмові Війська, Головне управління розвідки тощо), так і для інших силових структур (Служба безпеки України, Служба зовнішньої розвідки України, Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України, Державне космічне агентство України, Державна спеціальна служба транспорту).

  У Військовому інституті здійснюється підготовка за шістьма провідними спеціальностями інтелектуальної еліти українського війська:

  • «122 Комп’ютерні науки»,
  • «126 Інформаційні системи та технології»,
  • «125 Кібербезпека»,
  • «172 Телекомунікації та радіотехніка»,
  • «253 Військове управління» (за видами Збройних Сил),
  • «255 Озброєння та військова техніка».

  Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України. Термін навчання в коледжі складає 2 роки.

  Спеціальності, за якими здійснюється підготовка:

  • «122 Комп’ютерні науки»,
  • «172 Телекомунікації та радіотехніка».

  За час навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут чи у його Військовому коледжі сержантського складу курсантам не тільки надаються фундаментальні та спеціальні знання у галузі зв’язку, що дозволяють зайняти гідне місце в лавах Збройних Сил України, а й одночасно здійснюється виховання в дусі патріотизму та поваги до своєї країни, до бойових та військових традицій.

 • Телефони Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за якими мешканці Івано-Франківська можуть більше дізнатися про вступ на навчання до вищих військових навчальних закладів:

  черговий – (0342) 75-46-43 (стаціонарний), (067) 371-01-42 (Київстар);

  інструктори з рекрутингу – (073) 366-86-18 (Лайфсел), (096) 074-90-12 (Київстар), (099) 366-86-18 (Водафон).

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!