Прикарпатця судитимуть за збут фальсифікованих сигарет на понад 16 млн грн 

 • Упродовж 2021 року спільники реалізували незаконно виготовлені підакцизні товари на понад 16 млн грн.
   
   
  Прокурори Івано-Франківської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох місцевих жителів за незаконне зберігання та збут незаконно виготовлених тютюнових виробів з використанням підроблених марок акцизного податку, а також легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, у великих розмірах (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204, ч. 2 ст. 209 КК України).
   
  Слідство встановило, що обвинувачені налагодили схему із реалізації незаконно виготовлених тютюнових виробів. Фальсифіковані сигарети вони збували через логістичні компанії по всій території України.
   
  Кошти, отримані від протиправної діяльності, обвинувачені легалізували, знімаючи їх готівкою в касах банків чи перераховуючи на інші банківські рахунки. При цьому, щоб замаскувати їх незаконне походження та уникнути фінансового контролю, вони оформляли банківські картки у різних установах на своїх родичів та знайомих.
   
  Під час досудового розслідування за клопотанням прокурорів суд наклав арешт на майно і кошти обвинувачених на понад 2,2 млн грн.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!