Прикарпатцям радять, як можна прокачати свій мозок завдяки безкоштовним онлайн курсам

 • Сучасний світ надає безліч можливостей для вдосконалення та перевірки знань та навичок.

  Вивчати матеріали можна, перебуваючи чи вдома, чи на вулиці, чи за кермом, чи у громадському транспорті. Усе за індивідуальним графіком завдяки онлайн-режиму.

  Пропонуємо декілька цікавих платформ для навчання та вдосконалення своїх знань.

  Prometheus – безкоштовні курси від викладачів України та світу, які допоможуть отримати новітні навички у будь-якій сфері. Вони називають себе найбільшою освітньою платформою на Батьківщині. За їхніми даними  даним близько 1 500 000 слухачів, більше 200 онлайн-курсів ,800 000 виданих сертифікатів та 6 років у сфері освіти. Переглядайте відеолекції, виконуйте практичні завдання, спілкуйтеся з викладачами на вебінарах і форумах курсів. Успішно виконайте всі завдання курсу, отримайте сертифікат та з гордістю додайте його до вашого резюме.

  Coursera– проект, який пропонує сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних предметів від провідних американських університетів. Ви можете переглядати відеолекції та виконують домашні завдання у будь-який час.Платформа для навчання співпрацює з понад 200 провідними університетами та компаніями. Тут можна прокачати навички як бізнес-аналітики, графічного дизайну тощо. Заробіть
  ступінь від провідного університету в галузі бізнесу, інформатики тощо.

  EdEra– команда створила більш як 1000 освітніх роликів, запустила десять відкритих онлайн-курсів й інтерактивних підручників та не планують на цьому зупинятися.Разом із Міністерством освіти і науки вони реалізували проєкт із оновлення шкільних програм, а їхній крайній курс — «Лайфхаки з української мови» — став першим в Україні масовим відкритим онлайн-курсом, який отримав рекомендацію МОН. Наступний вектор розвитку EdEra — розміщувати окремі курси англійською на англійськомовних платформах.До кожної лекції входить конспект з ілюстраціями та поясненнями. Кожного тижня студенти здають домашнє завдання, а в кінці курсу — екзамен.

  Юлія ВАРЧУК

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!