Прикарпатцям рекомендують перевірити, чи зарахували їм сплачені податки

  • В Головному  управлінні  ДФС в Івано-Франківській області  нагадують, що з 11 вересня 2018 року для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів  функціонують виключно нові рахунки, які відкриті на балансі Державної казначейської служби України. (МФО 899998, назва банку одержувача – Казначейство України). Кошти, які сплачені після 11 вересня на старі рахунки, не зараховуються до бюджету, а повертаються  банківським установам.

    У зв’язку з цим, громадяни, які сплатили податок на рухоме чи нерухоме майно, земельний податок та орендну плату за землю після 11 вересня поточного року, мають право звернутися до податкової інспекції для проведення звірки розрахунків з бюджетом, для запобігання виникнення податкового боргу та нарахування штрафних санкцій.

    Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів розміщено на офіційному порталі Територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області в розділі “Бюджетні рахунки”.

    Читайте також: Легалізуй машину: Президент підписав закон про “євробляхи”

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!